Hakkımızda

 

Her gün yaşadığımız bu eşsiz heyecanı sizler ile birlikte yaşamak ve paylaşmak en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Markamız her yaş grubuna hitap edebilen değerli taşlar ile tasarlanmış takılar üretmek te olup, işin sadece ticari tarafında kalmayan işin özünün güvenden geçtiğinin farkında olup buna göre hareket etme anlayışından bir an olsun taviz vermeyen bir markadır.

Yusuf Bektaş, yıllardır süregelen e-ticaret deneyimiyle, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmayı hedeflemektedir. yusufbektas.com olarak, müşterilerimize en güncel ürünleri, en uygun fiyatlara sunmak için çaba gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Bu nedenle, müşterilerimizin tüm talep ve şikayetlerine hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt vermek için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, yusufbektas.com olarak tüm ödeme işlemlerinde en güvenilir ödeme sistemlerini kullanmaktayız.

Müşterilerimiz için sunduğumuz ürünlerin kalitesi de bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, sattığımız tüm ürünlerin kalitesini ve doğruluğunu garanti ediyoruz. Satışa sunduğumuz tüm ürünler, yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçilir. Bu sayede, müşterilerimiz aldıkları ürünlerden memnun kalırlar.

yusufbektas.com, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyor. Bu nedenle, müşterilerimize en kısa sürede ürünlerini teslim etmek için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamadan ürünlerine ulaşabilmeleri ve olası durumlarda değişim yapabilmeleri için de gerekli tüm koşulları sağlıyoruz.

YB Mücevherat, içinde doğduğumuz ve büyüdüğümüz bu mücevher Dünya’sına yeni bir soluk getirmeye karar vermemiz ile hem de ülkemizin ve Dünya’nın ekonomik ve insani olarak en sıkıntılı zamanlarında ortaya çıkartmış olduğumuz bir markadır.

Bu eşsiz Dünya’nın bugüne kadar her kademesinde zevkle ve her dakikasından keyif alarak çalışmış olmanın verdiği mutluluk ile yeni bir serüvene çıkıyor olmanın heyecanını bir arada yaşıyoruz.

Sektörün içerisinde bugüne kadar en kaliteli işçiliğin nasıl yapılacağını ve en kaliteli ürünün nasıl üretileceği ile alakalı tecrübemizi işin en temel ruhu olan güven esası ile bir araya getirecek olmak bizi en çok heyecanlandıran noktası olmuştur.

Artık tecrübemizi, zevkimizi, yaratıcılığımızı, insani değerlerimiz ile bir araya getirerek hayallerimizi ortaya koymanın mutluluğunu ve kendimiz olmanın sevincini yaşıyor ve dahası bunu siz değerli dostlarımız ile paylaşıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu Dünya bizden sadece tutkumuzu ve azmimizi istiyor, her sabah kalktığımızda sadece işle ilgili değil bize kim olduğumuz ile alakalı da yön veriyor ve kendimizi çok daha iyi hissetmemize yardımcı oluyor.

Sunduğumuz ürünler arasında altın ve pırlanta kategorisi başta olmak üzere küpe, kolye, bilezik gibi pek çok aksesuar ürünleri bulunmaktadır.. Ürünlerimizde her zaman en son trendleri takip ediyoruz ve müşterilerimize en yeni ve popüler ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, ürün yelpazemizde her bütçeye uygun ürünler bulunmaktadır, böylece müşterilerimiz ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun ürünler bulabilirler.

yusufbektas.com olarak, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, web sitemizde müşterilerimize kolay ve kullanışlı bir alışveriş deneyimi sunmak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Ayrıca, müşterilerimize farklı ödeme seçenekleri sunarak, onların tercihlerine uygun bir ödeme yöntemi seçmelerini sağlıyoruz.

yusufbektas.com, sadece müşterilerimize ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara en iyi müşteri hizmetini de sunuyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında, müşterilerimiz müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilir ve sorunlarını en kısa sürede çözebilirler. Müşteri hizmetleri ekibimiz, müşterilerimize profesyonel ve dostça bir hizmet sunmak için her zaman hazır bulunmaktadır.

yusufbektas.com olarak, sadece müşterilerimize ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda topluma da katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katılıyor ve toplumun farklı alanlarında ihtiyacı olanlara yardım etmeye çalışıyoruz.

Sonuç olarak, yusufbektas.com olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, hızlı ve güvenilir teslimat ve değişim süreci gibi konulara önem veriyoruz. Müşterilerimizin alışveriş deneyimini daha iyi hale getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz ve onların ihtiyaçlarına uygun ürünler sunuyoruz. yusufbektas.com, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için her zaman hazırdır.

Neden Yusuf Bektaş?

Neden Yusuf Bektaş markasından alışveriş yapmanız gerekiyor?

Detaylı Tasarım

Sizin için hep en özeli, en güzeli...

Hızlı Teslimat

Tüm siparişlerinizi özenle hazırlıyoruz.

Kolay Ödeme

Siparişleriniz 3D Secure sayesinde güvende.

Yorumlar

Müşterilerimiz ne dedi?
Pırlanta ve Altın Online Kapalıçarşı Kuyumcusu
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yukarı Kaydır
Kapalı
Kapalı